Magazyny dla panów znikną wkrótce ze stacji benzynowych? Jest odpowiedź Magazyny dla panów znikną wkrótce ze stacji benzynowych? Jest odpowiedź

Magazyny dla panów znikną wkrótce ze stacji benzynowych? Jest odpowiedź (© Mat.prasowe)

Magazynów dla panów, w tym m.in. "Playboy" i "CKM" nie znajdziemy już wkrótce na stacjach benzynowych należących do PKN Orlen - podaje "Newsweek". Według informacji gazety taką decyzję podjął sam prezes Orlenu - Daniel Obajtek.

Na stacjach Orlen nie kupimy już magazynów dla panów. Wycofany zostanie m.in. "Playboy" i "CKM". Taką informację podał "Newsweek" dodając, że za taką decyzją stoi nie kto inny jak prezes Orlenu - Daniel Obajtek. To samo źródło przekonuje też, że sami wydawcy dowiedzieli się o tym zaledwie kilka dni temu i to nieoficjalnie

Tymczasem na stronie koncernu pojawił się komunikat biura prasowego. "PKN Orlen pragnie zdecydowanie podkreślić, iż replikowana przez media informacja podana wczoraj przez tygodnik Newsweek o rzekomym wycofaniu ze stacji paliw ORLEN części prasy jest nieprawdziwa. W ramach cyklicznej optymalizacji oferty prasowej względem możliwości ekspozycyjnych, czasowo wstrzymana została dostawa na stacje kilku tytułów, różnych kategorii. Stan ten potrwa do czasu wypracowania nowych standardów ekspozycji. Termin ich wprowadzenia został zaplanowany na 26 marca" - czytamy.
Hallo

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

makówa jednopalcowa (gość)

a zacznijcie zamiast tego sprzedawać zdjęcia oprawione kaczej warstwy

Dawid (gość) (PREFEROWANY SOLIDARNY CZŁONEK)

Dokładnie, rzeźba? Tylko męskie akty. Obrazy? Tylko męskie akty. Teatr? Tylko męskie akty. Jedynie w kinematografii można powiedzieć że jest różnorodnie. A z tą niewiedza na temat pochwy to żeś dobrze powiedział/la. Była niedawno sonda uliczna w Wielkiej Brytanii i ludzie niezależnie od płci nie wiedzą w ogóle jak nazwać tę część kobiety, ba, niektórzy nawet nie wiedzieli do czego to służy. To jest tragedia, żyjemy w świecie męskich genitaliów.

PREFEROWANY SOLIDARNY CZŁONEK (gość)

POPRAWNIE POLITYCZNIE I WEDŁUG WYSOKICH STANDARDÓW I WEDŁUG PREFERENCJI WŁADZY ORAZ WYKŁADNI WOLNOŚCI SŁOWA I PRZEKAZU TYLKO I WYŁĄCZNIE "TE" MĘSKIE ORGANY MOGĄ BYĆ PUBLICZNIE EKSPONOWANE I DOSTĘPNE W KAŻDEJ KATEGORII WIEKOWEJ BEZ CENZURY JAKO NATURA. WSZYSTKO CO DAMSKIE JEST PONIŻANIEM,UWŁACZANIEM KOBIECEJ GODNOŚCI, PRZEDMIOTOWYM TRAKTOWANIEM, PORNOGRAFIĄ. DLATEGO CO 3 POLKA NIE WIE GDZIE MA POCHWĘ (ALE CHYBA WIEDZĄ GDZIE JEST PUSSY ?). CO NA RÓWNE PRAWA RPO I NAMIESTNIK RZĄDU OD RÓWNOŚCI ?

Kierowca tira (gość)

Przestaję tankować na Orlenie w ramach solidarności z paniami. Przecież oni pozbawiają je pracy.

krzysztof (gość)

w miejsce "magazynów dla panów" wprowadzony zostanie "gość niedzielny","rycerz niepokalanej" i książeczki do nabożeństwa.

xYz (gość)

Jak stwierdził ORLEN to nieprawda, one nie znikają tylko w ramach optymalizacji oferty prasowej względem możliwości ekspozycyjnych zostają wstrzymane. Nieprawda? A jaka to różnica?

Majkel (gość)

widze że Orlen idzie z duchem raka zwanego feminizm i chcą odebrać pięknym kobietom pracę, jak niedawno Formuła 1 ogłosiła że już nie będzie tak zwanych grid girls...brawo feministki, jestescie przydkie i powalone w glowe więc odebrać prawo wyboru innym kobietom :) feminizm to rak!!!!