Piłkarki ręczne I LO mistrzyniami Gorzowa [ZDJĘCIA, WYNIKI]

Paweł Wiśniewski/Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN
W turnieju piłki ręcznej rozgrywanym w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży przystąpiło pięć reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych Gorzowa. O miejsca na podium zaciętą walkę stoczyły zawodniczki I LO, II LO oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Czwarte miejsce zajęły zawodniczki IV LO, które w bezpośrednim spotkaniu dwoma bramkami pokonały reprezentantki Ekonomika.
Najwięcej bramek w turnieju zdobyła Paula Duchnowska (I LO).

Zawody zorganizowało I LO oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Gorzowie Wlkp.

-   14
  Wiktoria Duchnowska i Wiktoria Keller   (I LO)
-   po 13

OBEJRZYJ TEŻ Ekstremalna odmiana saneczkarstwa. Śmiałkowie pędzili niemal 70 km/h w dół zbocza wulkanu

Wszystko o IO Pjongczang 2018 - polub nas i bądź na bieżąco!
Sportowy24.pl
W turnieju piłki ręcznej rozgrywanym w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży przystąpiło pięć reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych Gorzowa. O miejsca na podium zaciętą walkę stoczyły zawodniczki I LO, II LO oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Czwarte miejsce zajęły zawodniczki IV LO, które w bezpośrednim spotkaniu dwoma bramkami pokonały reprezentantki Ekonomika. Najwięcej bramek w turnieju zdobyła Paula Duchnowska (I LO). Zawody zorganizowało I LO oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Gorzowie Wlkp. Wyniki GSM: I LO - 8 pkt (81:30) II LO - 6 (49:33) ZSTiO - 4 (46:25) IV LO - 2 (26:73) ZS Ekonomicznych - 0 (20:61) Najskuteczniejsze zawodniczki turnieju: Paula Duchnowska (I LO) - 19 Olga Trzeciak (I LO) - 14 Wiktoria Duchnowska i Wiktoria Keller (I LO) - po 13 OBEJRZYJ TEŻ Ekstremalna odmiana saneczkarstwa. Śmiałkowie pędzili niemal 70 km/h w dół zbocza wulkanu Wszystko o IO Pjongczang 2018 - polub nas i bądź na bieżąco! Sportowy24.pl Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN
W hali sportowej I LO o tytuły mistrzyń Gorzowa w piłce ręcznej rywalizowały reprezentantki szkół ponadgimnazjalnych. Po ciekawej, trwającej pięć tygodni rywalizacji złote medale odebrały zawodniczki gospodarzy – szczypiornistki popularnego Puszkina, wyprzedzając reprezentacje II LO i ZSTiO.